Home Zdrowie i UrodaBogato wystosowana oferta terapii ozonem
Bogato wystosowana oferta terapii ozonem

Bogato wystosowana oferta terapii ozonem

Rekomendowana Klinika ozonoterapii w Katowicach jest miejscem do jakiego przyjeżdża o wiele więcej osób. Wynika to z tego, że coraz bardziej ceni się dobrczynne właściwości ozonu. Jest to gaz prozdrowotny, którego bardzo dobre właściwości są potwierdzone przez bardzo wiele badań. Uniwersalne zastosowanie trójcząsteczkowego tlenu pozwoli wyleczyć dużo dolegliwości, bez ryzyka jakichś szkód dla ciała. Klinika ozonoterapii w Katowicach proponuje 6 terapii, o niemałej płaszczyźnie zastosowania. Są to: autohemotransfuzja, ozonowanie uszu, ozon dopochwowy, ozon dojelitowy, kąpiele ozonowe a także ozonowanie wody i oliwy. Znajdująca się w Katowicach klinika wyspecjalizowana jest w poszczególnych formach leczenia już od wielu lat.

Ze szczegółami w temacie jej funkcjonowania oraz tego, jak odbywają się konkretne terapie można przeczytać na stronie www wskazanego punktu. To jedna z paru placówek w województwie śląskim, oferująca leczenie alternatywne oparte o terapie ozonowe w kuracjach celowanych. Proponowane są w tym miejscu tylko sprawdzone sposoby aplikacji trójcząstkowego tlenu o wysokiej biodostępności. Na efektywność biobójczą tlenu składają się: 10% tlenu z powietrza, 30% czystego tlenu gazowego oraz aż 95% ozonu. W klinice dostępnych jest dziesięć stanowisk medycznych, przygotowanych dla chorych nastawionych na leczenie ozonem. Efektywność terapeutyczna zaprezentowanych powyżej terapii oceniona jest na aż 80%.

Ze względu na to, że stosowanie terapii ozonowych jest bardzo wszechstronne, może być on wykorzystywany jako bezpośrednia metoda lecznicza lub jako metoda wspomagająca w licznych dolegliwościach. Zwykle rekomendowana jest w przypadłościach takich jak: borelioza i jej powikłania, zakażenia bakteryjne, grzybicze i wirusowe, cukrzyca i jej efekty uboczne, choroby skóry, choroby układu krwionośnego, choroby zapalenia stawów i tkanek miękkich, choroby o podłożu neurologicznym oraz choroby układu moczowo – płciowego. W przypadku zainteresowania propozycją katalogową opłaca się skontaktować się z pracownikami wskazanej firmy – dzwoniąc albo za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Dodaj komentarz