Home UsługiDetektyw posiadający własną agencję detektywistyczną – sprawy połączone z rozwodem
Detektyw posiadający własną agencję detektywistyczną – sprawy połączone z rozwodem

Detektyw posiadający własną agencję detektywistyczną – sprawy połączone z rozwodem

Rozwód nie przystaje do najprzyjemniejszych doznań, zwłaszcza jeśli małżonkowie nie są w stanie dojść do porozumienia w sprawie podziału majątku. Wtenczas sprawy rozwodowe się zwlekają, co z wielu powodów jest uciążliwe. Jeżeli jesteśmy w trakcie rozwodu, a małżonek ukrywa przed nami stan swojego mienia, detektyw Warszawa pomoże nam zdobyć dokładne wiadomości o jego majątku, oszczędnościach lub posiadanych nieruchomościach. Na ogół sami nie stanowilibyśmy w stanie tego sprawić, jednak detektywi mają swoje efektywne sposoby, to właśnie dzięki jakim mamy jasność sytuacji. Uzyskane wiadomości przekazane w formie raportu mogą być wartościowym dowodem w sądzie np. przy ustalaniu wysokości alimentów. Oprócz tego pracownicy biura detektywistycznego zajmują się też dochodzeniami w sprawie zdrad małżeńskich.

Dzięki nim ich pomocy wolno uzyskać dowody potwierdzające romans małżonka, bądź przeciwnie – oczyścić go z podejrzeń. Należałoby jest skorzystać z profesjonalnych usług detektywistycznych, bo dzięki temu sprawy rozwodowe mogą przebiec niemało sprawniej. Posiadanie osobistej firmy łączy się z dużą odpowiedzialnością, również finansową. Szczególnie wielkie niebezpieczeństwo wiąże się z poszukiwaniem wspólnika. Jeśli jest to postać obca, nie możemy posiadać pewności, iż jest wiarygodna, uczciwa oraz wypłacalna. Tak samo rzecz ma się z naszymi przyszłymi kontrahentami, szczególnie, gdy umowy opiewają na znaczne kwoty.

Aby nie stać się ofiarą oszustwa, warto jest uczynić przyszłych wspólników. Niejedno biuro detektywistyczne świadczy usługi z tego obrębu. Jego pracownicy w sposób wykwalifikowany i dyskretny zdobędą wiadomości o interesującej nas osobie. Z reguły w przedstawionym raporcie znajdują się dane adresowe, stan majątkowy, wypis z Lokalnego Rejestru Dłużników, a w przypadku firmy – jej dane rejestracyjne wraz z zaświadczeniami potwierdzającymi ich autentyczność. Koszt zaangażowania pracowników biura detektywistycznego do sprawdzenia ewentualnych wspólników czy kontrahentów może być znaczny. Należałoby jednakże zainwestować, ponieważ w ten sposób redukujemy niebezpieczeństwo strat finansowych, a nawet bankructwa.

Dodaj komentarz