Home Zdrowie i UrodaDzienne życie w stresie powoduje komplikacje w życiu seksualnym – lekarstwa na potencję mogą pomóc
Dzienne życie w stresie powoduje komplikacje w życiu seksualnym – lekarstwa na potencję mogą pomóc

Dzienne życie w stresie powoduje komplikacje w życiu seksualnym – lekarstwa na potencję mogą pomóc

Nawet sobie nie zdajemy kwestii, jak niezmiernie codzienne komplikacje wchodzą w nasze życie seksualne. Objawy nie są dostrzegalne z dnia na dzień, niemniej jednak w wiarygodnym momencie zauważamy, iż coś się w stworzonym przez nas związku wypala, intymne pożycie nie powoduje już tyle radości co dawno temu, a potencja zaczyna zawodzić na całej linii. Zastanawiamy się, czy to stan chorobowy, dręcząc się jeszcze bardziej. Przecież popęd płciowy jest całkowicie naturalnym zjawiskiem fizjologicznym, jesteśmy w wieku uwypuklającym na wielkie możliwości i czerpanie satysfakcji z seksu, aczkolwiek nasze życie intymne rozpoczyna się sypać.

By na nowo cieszyć się z udanego aktu miłosnego, możemy wspomóc swój organizm preparatem na potencję, który traktowany jest jako suplement diety, wskutek tego jesteśmy w stanie go nabyć w aptece bez recepty – lek na potencję bez recepty. Preparat zwiększa popęd płciowy oraz zmniejsza bądź eliminuje trudności z erekcją. Na działanie penigry składa się kilka składników, jakie współdziałając ze sobą dają pozytywne efekty leczenia. Cytryniec chiński jest plonem zawierającym zespół lignanów, funkcjonujących na OUN i hepatocyty. Lignany, inaczej zwane fitoestragonami, to związki roślinne naśladujące i zastępujące ludzkie estrogeny, mogą w następstwie tego być możliwością dla leczenia hormonalnego, przejściowego. Budowa i działaniem są pokrewne do żeńskich hormonów estrogenów.

Cytryniec chiński jest pnączem, jakie pozostało poznane już setki lat temu i stosowane jest w medycynie Azji Wschodniej. Dodatkowym czynnikiem preparatu na potencję jest drzewo Muira Puama, które ma korzystne działanie w leczeniu zaburzeń erotycznych. Ekstrakt z tego drzewka, zwanego drzewem potencji, dojrzewającego w dorzeczu Amazonki, znany jest od wieków przez mieszkańców tego rejonu, a wyciągi i maści z niego sporządzane, stosowane są jako środek uzdrawiający impotencję, wspierający i jako afrodyzjak.

Naukowe badania zaakceptowały właściwości tego drzewka, nie są to w takim razie opowieści z aspektu medycyny ludowej. Brazylijscy Indianie przygotowują ze sproszkowanego drewna i kory Muira Pauma wywary, jakie silnie funkcjonują na system nerwowy, aktywizują, dodają energii.

Dodaj komentarz