Home Zdrowie i UrodaFale i skręt – fryzura, jaka odmładza
Fale i skręt – fryzura, jaka odmładza

Fale i skręt – fryzura, jaka odmładza

Dwa kucyki skręcają koło w świadomości kobiecej. Najpierw jednoczone są z beztroską dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najchętniej na trzepaku lub przy grze w klasy czy też skokach w gumę. W wieku dojrzewania niezmiernie chętnie się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Pozbawiając się kucyków dajemy znać o własnej dorosłości.

Prędzej czy w następnej kolejności zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam mieć sentyment też do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, że co stare, to solidne, a innowacyjne mody oraz pomysły tylko bazują na tych przetestowanych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, ma prawo z wiekiem nawet coraz to większy.

Dlatego nie bójmy się być odważne oraz pozwólmy sobie na okazały come back tej wypróbowanej fryzury – polecamy odmładzające fryzury dla 40 latki. Żeby nie była ona śmieszna, konieczna będzie dbałość o detale. Aby dodać jej trochę powagi oraz drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. Dzięki temu włosy będą zwichrowane oraz niesforne. Po uczynieniu równego przedziałka zbierzmy je w dwa wysokie kucyki nad uszami, a zamiast gumek wplećmy tiulowe wstążki. Efekt dzikiej chłopczycy pewny, tak samo jak zainteresowanie płci przeciwnej, którzy to zestawienie ubóstwiają najbardziej.

Wydaje się, że na pewnym etapie stworzonego przez nas życia szkolny warkocz odchodzi na odpowiednie w zapomnienie. Nic znacznie bardziej błędnego, o czym wolno się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Okazuje się, iż nie ma o wiele bardziej ponadczasowej fryzury, aniżeli nieśmiertelny warkocz. Wolno go nosić na tysiące sposobów i różnorako dekorować. Bez względu od tego, czy będzie to kłos, lub francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco oraz pociągająco. Rzecz jasna aktualne trendy lansują najczęściej bardziej zwichrowaną jego formę.

Doniosłą radą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, to właśnie dzięki temu będzie on bardziej błyszczący i prawidłowiej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na swobodne opadanie, mierzwienie i najogólniej mówiąc życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe stworzenie lekkiego nieładu w tej partii. Warto trzymać się również zasady, iż im luźniej, tym poprawniej. Ostateczny efekt ma obowiązek czynić wrażenie luksusowego, ale również niewinnego, trochę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wręcz zapewnione.

Dodaj komentarz