Home ZakupyJak zyskać na promocjach i oszczędzić trochę gotówki?

Jak zyskać na promocjach i oszczędzić trochę gotówki?

Gazetki promocyjne powstały po to, by konsumenci danego sklepu wiedzieli na bieżąco, jakie obowiązują ceny w danym sklepie. Wszyscy szukają oszczędności, a wszystko dookoła drożeje. Sklepów powstało i powstaje dość sporo, jednak mało osób ma czas, by objeżdżać wszystkie i szukać artykułów w promocyjnych cenach. Po to właśnie powstały gazetki Carrefour, by klienci byli wcześniej powiadamiani jakie promocje będą w danym czasie. To pozwala oszczędzać czas i pieniądze, wystarczy zajrzeć do gazetki i można w prosty i wygodny sposób zaplanować zakupy. Wiadomo także, że kiedy już dany klient trafi do sklepu zrobi większe zakupy, nie tylko te z gazetki. Wiele osób ze względu na brak czasu, robi duże zakupy raz w tygodniu.

Gazetki promocyjne Carrefour znajdują się na terenie sklepu, ale najprostszym sposobem jest szybki przegląd gazetki w internecie. Warto wybrać się po dany artykuł i zakupić w większej ilości, jeśli cena jest atrakcyjna. Zwłaszcza, iż wiele produktów ma długą datę ważności i można je odłożyć na późniejszy czas. Oczywiście dostępne są w promocyjnych cenach również produkty, które kupujemy na bieżąco, np. pieczywo, warzywa i owoce.

Gazetki promocyjne Carrefour są przemyślane i skrupulatnie przygotowane, produkty w danej kategorii są ułożone blisko siebie. Zatem znajdziemy dział pieczywa, mięsa i ryb, owoców, warzyw, serów, wędlin, nabiału, napojów, czy słodyczy. Gazetki Carrefour prezentują mnóstwo produktów, nie tylko żywnościowych. Gazetka często odwołuje się do zbliżających świąt, czy pory roku. Dlatego też zimą proponowany jest zakup sanek, łyżew, ciepłych ubrań, a latem walizek do podróży. W gazetkach znajdziemy propozycje prezentów dla dziadka i babci w ich święto, dla mamy na 26 maja, czy dla taty na 23 czerwca. Wszystko po to, by potencjalny konsument z przyjemnością sięgał do gazetki Carrefour. Ma przyciągać wzrok klienta i w prosty sposób prezentować produkty. Ma kusić promocyjnymi cenami i zachęcić do odwiedzenia sklepu.

Carrefour stworzył także gazetkę, by promować zdrową żywność, także wegetarianizm. Znajdują się tam propozycje owoców na smoothie, produktów BIO, produktów na zdrowe śniadania, obiady i kolacje – także wegetariańskie i wegańskie. Promowane są również kosmetyki naturalne oraz sprzęt do ćwiczeń. Warto zatem zapoznawać się na bieżąco z gazetkami.

Dodaj komentarz