Home Sport i TurystykaJantar – dlaczego tutaj na wakacje?

Jantar – dlaczego tutaj na wakacje?

Nie ma polskiej, nadmorskiej miejscowości o piękniejszej nazwie niż Jantar – w końcu oznacza to „bursztyn” i nazwa ta nie jest absolutnie przypadkowe, bowiem właśnie w tym miejscu mieści się słynne na cały świat Muzeum Bursztynnictwa. To już pierwszy powód, dla którego warto odwiedzić tę miejscowość.

Jednak wakacje Jantar to znacznie więcej atrakcji – od mini ZOO i ptaszarni, przez tor gokartowy, aż po indiańską wioskę. Warto też zaznaczyć, że Jantar jest w niedalekim sąsiedztwie również dobrze znanego Malborka, a dawna twierdza Krzyżaków, która się tam znajduje, jest miejscem absolutnie koniecznym do zobaczenia przynajmniej raz w życiu. W Jantarze nikt nie będzie się nudzić i każdy będzie szczęśliwy na swój własny sposób. Tyle tutaj się dzieje, że każdy urlop spędzony w tej miejscowości będzie niezapomnianym przeżyciem.

Bogaty wybór noclegów w Jantarze

Chcąc się przekonać o tych wszystkich wyżej wymienionych, jantarskich atrakcjach – konieczne jest uprzednie zarezerwowanie sobie wygodnego miejsca pobytu. Trzeba przyznać, że ta miejscowość jest nie tylko urocza, ale także bogata pod względem infrastruktury stworzonej z myślą o turystach, dlatego z całą pewnością każdy przybywający w te strony gość znajdzie nocleg zgodnych z wymaganiami i budżetem.

Baza noclegowa Jantar jest bardzo rozmaita i zaspokoi wszelkie gusta. Są kwatery prywatne i domki letniskowe. Są luksusowe hotele i swojskie ośrodki agroturystyczne. Nie ma osoby, która nie znalazłaby zakwaterowania dopasowanego do swoich potrzeb.

Dodaj komentarz