Home BudownictwoKompleksowa usługa układania kostki brukowej
Kompleksowa usługa układania kostki brukowej

Kompleksowa usługa układania kostki brukowej

Rzetelne układanie kostki brukowej to usługa proponowana przez firmę OmegaBruk. W branży brukarskiej zaprezentowana marka jest bardzo popularna, ze względu na to, że proponuje atrakcyjne ceny a także z tego powodu że pracownicy realizują swoją pracę rzetelnie. Firma zarządza bogatym warsztatem sprzętowym, do jakiego zaliczają się: zagęszczarki, piły, koparki, wywrotki, bądź samochody HDS. To pozwoli wyraźnie obniżyć koszty za wykonaną usługę.

Z uwagi na tak dużą specjalizację OmegaBruk rozszerzyła swoje świadczenia również o brukarstwo artystyczne. Na witrynie zakładu można zobaczyć portfolio i uznać, że de facto ukladanie kostki brukowej przez tę markę jest usługą wykonaną na wysokim poziomie. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia i cały czas poszerzają doświadczenie. Znają się nie tylko na produkcji kostki brukowej, lecz też na stabilizacji oraz betonowaniu. Z tego względu marka może również zrealizować w większej mierze złożone zamówienia.

Zakład ma kostki brukowe od różnych producentów i kiedy okaże się to potrzebne, brukarze mogą je również połączyć w jednym zamówieniu. Projekty wykonane są darmowo, a na każde zlecenie przyznawane jest od 3 do 5 lat gwarancji.

Jeśli tylko klient będzie zdecydowany korzystać z usługi to pojawi się u niego doświadczony konsultant, który będzie pomocny w wyselekcjonowaniu typu oraz grubości podbudowy, wytwórcy a także w doborze kostki brukowej. Cena każdego zlecenia wyznaczona jest na indywidualnych zasadach. To przekonuje do skorzystania ze świadczeń podanej marki.

Dodaj komentarz