Home Rozrywka i HobbyKurs motorowodny, na jakim rozwiązania ISSA dopasowane są do polskich warunków
Kurs motorowodny, na jakim rozwiązania ISSA dopasowane są do polskich warunków

Kurs motorowodny, na jakim rozwiązania ISSA dopasowane są do polskich warunków

Firma Sailing Camp oferuje kurs motorowodny, na jakim rozwiązania International Sailing Schools Association dostosowane są do rodzimych okoliczności. I właśnie dlatego w kategorii kursy motorowodne poleca się zdobyć kompetencje stricte w takim miejscu. Kursy są również przystosowane personalnie do oczekiwań kursantów, co dla dużej liczby osób jest bardzo ważne. Jeżeli pojawi się taka konieczność, to przeprowadzane są szkolenia indywidualne.

Szkoleniowcy to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, z niemałym doświadczeniem w obrębie bezpiecznego przemieszczania się po wodach. Wszyscy kursanci traktowani są z życzliwością, a miła atmosfera sprzyja nauce. Regularnie omawiane są błędy przyszłych sterników, co pozwala im łatwiej przyswoić informacje. Kursy na sternika motorowodnego odbywają się z poszanowaniem dla przyrody, a stricte do akwenów na jakich odbywa się kurs. Pływanie motorówką można opanować w dobę, co jest wygodne i dla dużej liczby uczących się wyjątkowo ważne.

Do szkolenia można przystąpić bez wiedzy początkowej. Intensywny kurs pozwoli w niedługim czasie przyswajać kompletną wiedzę. W zakresie szkolenia nauczyciele sugerują się wymaganiami Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. To pozwoli perfekcyjnie opracować kompendium wiedzy i we właściwy sposób zaprezentować ją kursantom. W szkoleniu może uczestniczyć każda osoba, która ukończyła 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą przedłożyć upoważnienie opiekunów prawnych.

Uczestnicy kursu zdobywają wiedzę w przyjemnej atmosferze, wobec czego firma ta jest rekomendowana w swojej branży. Uczyć się można na akwenie w Poznaniu – Czerwonaku, w Łodzi na Zalewie Sulejowskim oraz kurs morski w Darłowie. Osoby, które planują zrobić szkolenie mają okazję dobrać miejsce jak i sposób przystosowany do oczekiwań. Zarezerwować termin szkolenia można łatwo, za pośrednictwem strony albo robiąc rezerwację telefoniczną. Po zmianie polskich przepisów, do uprawiania sportów motorowodnych konieczne są właściwe umiejętności, zdobywane na kursie.

Dodaj komentarz