Home ReklamaMarka mająca do zaoferowania wysokiej jakości nadruki na odzieży oraz akcesoriach promocyjnych
Marka mająca do zaoferowania wysokiej jakości nadruki na odzieży oraz akcesoriach promocyjnych

Marka mająca do zaoferowania wysokiej jakości nadruki na odzieży oraz akcesoriach promocyjnych

Wykorzystanie najpopularniejszej techniki znakowania odzieży, czyli sitodruku oddziałuje na to, że propozycja usług firmy Terraprinting jest tak atrakcyjna. Sitodruk jest techniką znaną chociażby z uwagi na oszczędność. Pozwoli albowiem uzyskać niskie koszty jednostkowe przy większych nakładach. Eksperci z podanej firmy wykorzystują do druku najwyższej jakości farby. Z tego względu efekty są idealne, a nadruki z sitodruku cechują się najwyższą solidnością. Jeśli zamawiający ma takie wymagania, to wykorzystywane są nie tylko farby klasyczne, ale też pozwalają na uzyskanie efektów większych, a więc zastosowany jest nadruk wypukły albo neonowy.

Sitodruk wykorzystywany jest na odzieży reklamowej, sportowej a także roboczej. Metoda sitodruku polega na nanoszeniu na materiał farb przez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita opiera się na zakrywaniu części otworów i pozostawieniu wyłącznie tych przez jakie powinny przenikać farby. Każdy kolor nanoszony jest osobno, a umocnienie nadruku ma miejsce, gdy wpływa na niego wysoka temperatura. Drukarnia sitodrukowa, jaką prowadzi firma Terraprinting proponuje wykonanie druku przy zastosowaniu karuzeli automatycznej, półautomatycznej lub ręcznej. Eksperci z koszulki reklamowe zalecają klientom zdecydować się na sitodruk wtedy, gdy chcą drukować oni duże nakłady, mające więcej niż 100 sztuk z tego samego wzoru. Mało tego, propozycja usług dedykowana jest dla zleceniodawców, jacy zechcą wydrukować niewielkie nakłady, lecz z wykorzystaniem jednego lub dwóch kolorów.

Pewne jest to, że kiedy komukolwiek zależy na wysokiej jakości nadruku na ubraniach i akcesoriach promocyjnych, to sitodruk jest mu to w stanie zagwarantować. Kwota za usługi w podanej drukarni ustalona jest na podstawie indywidualnych wyznaczników, z uwagi na to, na ile utrudniona jest realizacja zamówienia. Przy wycenie uwzględnia się: nakład oraz wymiar nadruku, projekt graficzny pod względem ilości wykorzystywanych kolorów, wymiar nadruku na wyznaczonym materiale. Zleceniodawcy po skończeniu zamówienia dostrzegają, że nadruk realizowany w zielonogórskiej drukarni był świetną inwestycją.

Dodaj komentarz