Home UsługiNowocześnie opracowane techniki pracy w Prodetektyw
Nowocześnie opracowane techniki pracy w Prodetektyw

Nowocześnie opracowane techniki pracy w Prodetektyw

Słowność oraz czynności ukierunkowane na korzyść klienta to specjalność agencji Prodetektyw. Dotyczy to wszystkich zleceń. Najczęściej podejmowane sprawy to: sprawy rozwodowe, sprawy o podłużu kryminalnym, wywiady gospodarcze, windykacja długów, eksmisja niechcianego lokatora, wykrywanie podsłuchów oraz lokalizatorów. Biuro detektywistyczne podejmie się też wielu innych spraw. W czasie zleceń związanych z rozwodami detektywi mogą realizować klasyczną obserwację, ale też metody w większym stopniu zaawansowane. Są one wypracowane na bazie zdobytych kwalifikacji, czyli zalicza się je do sprawdzonych. Pozwalają wykryć różne zachowania współmałżonka, mogą wykluczyć albo potwierdzać zdradę.

Zdobyte dowody nie budzą w żadnym wypadku zastrzeżeń. Nawet jeżeli nawet pierwsze podejrzenia nie potwierdzą się, to można wykryć inny powód jaki kieruje postępowaniem współmałżonka. Sprawy kryminalne najczęściej dotyczą: zaginięć, porwań, szantażu, stalkingu, kradzieży, włamań lub oszustw. Zleceniodawcy zgłaszają się do agencji, gdy zależy im na natychmiastowym rozwiązaniu sprawy i nie są usatysfakcjonowani z działania Policji.

Realizowana jest też profesjonalna obserwacja. Są to ukryte czynności i metody, umożliwiające pozyskanie dowodów: fotografii, nagrań wideo oraz audio. Przedsiębiorcy zgłaszają się, gdy interesuje ich wywiad rynkowy. Windykacja długów i eksmisja niechcianych lokatorów także są realizowane w sposób rzetelny. Można także firmie zlecać wykrywanie podsłuchów i osobistą ochronę.

Wykrycie podsłuchów i lokalizatorów dotyczy pomieszczeń, pojazdów, urządzeń mobilnych, smartfonów, czy laptopów. biurze pracują najlepsi specjaliści, jacy wykorzystują wiedzę i znajomości, aby pomóc zleceniodawcom rozwiązywać ich kłopoty. Zachowanie poufności i wysokich standardów pracy to coś, co obowiązuje w Prodetektyw. Ekspertom zależy, by klienci zawsze pozostawali zadowoleni.

Dodaj komentarz