Home Dom i OgródNowocześnie zaprojektowane stoliki kawowe
Nowocześnie zaprojektowane stoliki kawowe

Nowocześnie zaprojektowane stoliki kawowe

Funkcjonalne oraz designerskie ławy z funkcją rozkładania robi marka MATO design z wysokiej jakości surowców. Ławy do rozkładania w wysokim połysku idealnie wyrażą design wnętrza, w jakim będą umieszczone. Nie mają dużych rozmiarów, a więc można je wykorzystać w salonach nieco mniejszych. Można je natomiast rozłożyć, kiedy odwiedzą nas goście.

Praktyczne elementy umeblowania jakimi są ławy wysoki połysk standardowo mogą wobec tego spełniać funkcję stolika kawowego, a w trakcie spotkania z przyjaciółmi lub na mniejszych uroczystościach w domu zapewnią opcję rozkładania blatu, aby pozyskać stuprocentowy komfort. Ławy rozkładane ze wskazanej oferty traktowane są jako meble uniwersalne. Z jednej strony, jeśli ktokolwiek ma sporą przestrzeń z uwagi na salon połączony z częścią jadalną, staną się funkcjonalnym meblem w centrum pokoju dziennego. Z drugiej, w przypadku mniejszej przestrzeni ława rozłożona będzie praktycznym meblem. Nie zajmie wiele miejsca, a może przydać się wtedy, gdy będzie konieczność użycia dużego blatu. Stonowane wybarwienie ław powoduje, że bez trudu dopasują się one do każdego wnętrza. Zwłaszcza zaś sprawdzą się we wnętrzach zaaranżowanych w nawiązaniu do stylu skandynawskiego.

Wyjątkową uwagę w zaprezentowanych ławach zwróci wysoki połysk, wynikający z zrobienia z płyty akrylowej Senosan 1800TopX. Blat każdej ławy wyposażony jest w kulkowe synchroniczne prowadnice, ułatwiające jego rozkładanie. Patrząc na to, że wkładka wydłużająca przechowywana jest pod blatem stołu, na co dzień salon będzie prezentować się gustownie. Na stronie MATO design można zaznajomić się z: wymiarami, specyfikacją, kolorystyką, jak i detalami dotyczącymi kupna wskazanych elementów umeblowania. Poza ławą, dobrze będzie również sprawdzać stoliki kawowe podanej marki. Udostępnione są one w długości blatów od 90 do stu dwudziestu centymetrów oraz mają różne wysokości. Znaczy to, że klient ławę dopasuje ją do konkretnych pomieszczeń oraz do własnych upodobań.

Dodaj komentarz