Home UsługiObsługa przedsiębiorstw w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek
Obsługa przedsiębiorstw w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek

Obsługa przedsiębiorstw w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek

Obsługa klientów biznesowych w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek jest sprawna oraz opiera się na wysokich standardach. Przedsiębiorstwa mogą w głównej mierze korzystać z bieżącej obsługi prawnej. Obejmuje ona: opracowywanie umów oraz opinii prawnych, opracowanie wszystkich reguł sprzedaży lub o świadczeniu usług, doradztwo z zakresu prawa pracy, sporządzanie kontraktów menadżerskich, projekty umów o zakazie konkurencji, wystosowanie regulaminów pracowniczych oraz regulaminów wynagradzania, opracowanie aktów wewnętrznych w firmie, prowadzenie negocjacji z klientami biznesowymi, reprezentację w sądzie.

Dlatego, w dziedzinie adwokat rozwód dąbrowa górnicza usługi wskazanej specjalistki uchodzą za wieloaspektowe. Pomoc poszerzona jest również o prawo handlowe, w obrębie problematyki do jakiej zaliczają się: tworzenie spółek, przekształcanie i likwidacja spółek, odpowiedzialność cywilna oraz karna członków zarządu, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej, przygotowywanie aktów wewnętrznych, przygotowywanie oraz opiniowanie umów oraz zagadnienia z zakresu prawa upadłościowego oraz naprawczego. Klienci biznesowi decydują się też na wsparcie Iwony Cebo – Kubiczek w obrębie prawa administracyjnego i podatkowego.

Kancelaria gwarantuje im wtedy: reprezentowanie przed organami administracji państwowej oraz samorządowej, uzyskanie ważnych decyzji administracyjnych, sporządzanie odwołań od różnych postanowień administracyjnych, reprezentację przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz przed NSA, sporządzanie odwołania od postanowień urzędów skarbowych, wsparcie prawne w sprawach z obrębu ordynacji podatkowej, pomoc prawną w sprawach z zakresu zarządzania nieruchomościami, jak i wsparcie w sprawach odwołujących się do zwrotu przymusowego pozbawienia własności nieruchomości. Celem nawiązania współpracy, należy zadzwonić pod numer telefonu opublikowany na witrynie kancelarii i zapisać się na konsultację.

Dodaj komentarz