Home Zdrowie i UrodaOferta z obrębu stomatologii estetycznej we wrocławskim gabinecie Witadent
Oferta z obrębu stomatologii estetycznej we wrocławskim gabinecie Witadent

Oferta z obrębu stomatologii estetycznej we wrocławskim gabinecie Witadent

Oferta z zakresu stomatologii estetycznej w znajdującym się we Wrocławiu gabinecie Witadent jest chętnie wykorzystywana przez osoby, które chcą mieć nie tylko zdrowe uzębienie, ale też dobrze wyglądać. Dostępne zabiegi jak przykładowo wybielanie wrocław wykonywane są przez ekspertów, którzy za każdym razem dopasują cykl zabiegów do kondycji uzębienia chorego.

Wybrane rekomendacje i przebieg zabiegów omawiane są ze stomatologiem, by klient lub pacjentka mieli gwarancję, że decydują się na właściwe leczenie. Poza wybielaniem można zapisywać się na: nakładanie licówek kompozytowych i pełnoceramicznych, nakłady koronowe i korony z różnych tworzyw, usuwanie osadu piaskowanie, usunięcie kamienia nazębnego z skaling, fluoryzację kontaktową albo wykonywanie wkładów z włókna szklanego.

W przypadku wybielania zębów zastosowana jest metoda nakładkowa lub przy zastosowaniu lampy beyond whitening. Pacjenci najczęściej zdecydowani są także na wybielanie zębów martwych, gdyż zwykle zęby po leczeniu kanałowym mają innego rodzaju odcień. Każdorazowo technika wybielania dopasowana jest do potrzeb pacjenta a także jego stanu zębów. Chory jest poinformowany o tym, że w trakcie wybielania nie powinien: palić papierosów, pić kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów oraz nie może zażywać leków przeciw nadkwasocie żołądka. Rekomandowane jest również powstrzymanie się od używania pozostałych preparatów wybielających.

W czasie, gdy zakładane są szyny należy uniknąć picia i jedzenia. Dopasowanie się do zaleceń wpływa na efektywność leczenia. Stosowane w Witadent metody wybielania są bezpieczne. Jedynie powinny ich unikać kobiety ciężarne i karmiące piersią. Wybielanie nie oddziałuje na stan szkliwa oraz nie stwarza ryzyka pojawienia się próchnicy. Przed zabiegiem usuwany jest kamień nazębny, jak i wypełniane są ubytki próchnicowe. Dzięki temu zęby pacjenta są w świetnym stanie.

Dodaj komentarz