Home FinansePomoc w określeniu zdolności kredytowej
Pomoc w określeniu zdolności kredytowej

Pomoc w określeniu zdolności kredytowej

Katalog usług ekspertów kredytowych z SDP Finanse jest obszerny. Pomoc eksperta w sprawie kredytów to w głównej mierze zapewnienie pozyskania najlepszego pod względem uwarunkowań kredytu hipotecznego. Wtedy doradca kredytowy znajduje ofertę optymalną dla danego konsumenta. Wystarczy uzupełnić formularz na stronie, wpisując własne dane do kontaktu, a specjalista odezwie się do przyszłego kredytobiorcy.

Na pierwszej wizycie należy zaprezentować bieżącą kondycję finansową oraz powiedzieć, czy ma się jeszcze jakiekolwiek pożyczki do spłacenia. To pozwoli specjaliście trafnie wyznaczyć zdolność kredytową i wytypować optymalne propozycje. Po zaznajomieniu się z informacjami o dotychczas pobranych kredytach i z oczekiwaniami konsumenta, specjalista sprawdzi oferty z kilku banków i dobierze kredyt, który nie sprawi dłużnikowi problemów ze spłacaniem oraz nie obniży jego stopy życiowej.

Doradcy kredytowi bez przerwy podwyższają kwalifikacje zawodowe, w związku z czym dopasowanie optymalnego kredytu hipotecznego nie zajmuje sporo czasu. Klienci nie powinni się bać, jaka opcja zostanie wybrana, bo biuro prosperuje niezależnie i nie zajmuje się reprezentowaniem interesów konkretnego banku.

Kierując się do firmy wystarczy wskazać, o jaki stricte produkt finansowy chciałoby się pytać, a także przedłożyć powody dla których zamierza się go pozyskać. Już te informacje są dla wykwalifikowanych pracowników czymś wystarczającym.

Dodaj komentarz