Home FinansePomoc w określeniu zdolności kredytowej
Pomoc w określeniu zdolności kredytowej

Pomoc w określeniu zdolności kredytowej

Mające siedzibę we Wrocławiu agencja pośrednictwa finansowego SDP Finanse świadczy usługi doradców kredytowych, którzy pomagają w wyborze odpowiedniej oferty kredytowej. Z rad specjalistów skorzystają szczególnie takie osoby, które są zainteresowane kredytami hipotecznymi.

Każdy doradca kredytowy ma kwalifikacje do tego, aby doradzać zainteresowanym. Osoby, którym będzie zależało, aby opcja kredytu na dom lub mieszkanie była spersonalizowana po zobaczeniu strony agencji odnajdą znaczące informacje, motywujące do współpracy. Na witrynie udostępniony jest kalkulator na bazie jakiego można wyliczyć różnicę w kosztach pomiędzy standardowym kredytem hipotecznym a najkorzystniejszym z udostępnionych.

W kalkulatorze wystarczy podać: kwotę kredytu wraz z okresem kredytowania. Eksperci kredytowi troszczą się o interesy klientów i z tego powodu firma ma dobre referencje. Warto umówić się na spotkanie, klikając w odpowiednie rubryki albo umawiając się telefonicznie. Pierwsza rozmowa jest darmowa.

Patrząc na liczbę zainteresowanych, firma SDP Finanse wyraźnie wybija się na tle konkurencji. Ma wpływ na to indywidualne ukierunkowanie doradców do konsumentów ubiegających się o kredyt na zakup domu lub mieszkania. Ponadto na spotkaniu można poznać oraz omawiać propozycje aż z 15 banków i wytypować optymalne wyjście. Konsumenci dostrzegają, że dokładne zestawienie kilku ofert to okazja na zaoszczędzenie, bo dostaje się tańszy kredyt pod swoje możliwości finansowe.

Dodaj komentarz