Home Zdrowie i UrodaPraktyczny aparat do sprawdzania wyników cholesterolu, glukozy i kwasu moczowego
Praktyczny aparat do sprawdzania wyników cholesterolu, glukozy i kwasu moczowego

Praktyczny aparat do sprawdzania wyników cholesterolu, glukozy i kwasu moczowego

BENECHECK PLUS 3w1 to aparat umożliwiający bezzwłoczne pomiary cholesterolu. Na witrynie Sklep Medyczny można zapoznać się z jego właściwościami a także sposobem użytkowania. Poza cholesterolem za pomocą aparatu można także badać kwas moczowy oraz glukozę.

Ze względu na to, iż aparat do pomiaru cholesterolu ma niewielkie wymiary, a pomiary są bezzwłoczne, z urządzenia można korzystać również nie przebywając w domu. Dlatego osoby przewlekle chore nie mają powodu się w jakikolwiek sposób ograniczać. BENECHECK PLUS 3w1 funkcjonuje na podstawie technologii elektrochemicznego czujnika oraz nowoczesnej techniki pobrania próbek pełnej krwi. Umożliwione jest zapisywanie na nim aż czterystu sześćdziesięciu pomiarów, w tym 360 dla oznaczenia glukozy, pięćdziesięciu dla kwasu moczowego oraz 50 dla całkowitego cholesterolu.

Taki komplet diagnostyczny do podania wyniku potrzebuje tylko niedużej ilości krwi, dzięki czemu zmniejszony jest także próg bólu u chorego. Proponowane w punkcie sprzedaży urządzenie do pomiaru cholesterolu stanowi połączenie aparatu do mierzenia pomiaru cukru we krwi oraz aparatu do mierzenia cholesterolu oraz kwasu moczowego. Opłaca się zaznajomić się z rekomendacjami użytkowników.

Można wówczas przekonać się, jak praktycznie przebiega korzystanie z aparatu oraz jakie są plusy wynikające z jego zastosowania. Z uwagi na to, że w punkcie sprzedaży udostępnione jest na tyle wielofunkcyjne urządzenie można ułatwiać sobie codzienne samobadania.

Dodaj komentarz