Home FinanseProfesjonalny kantor kryptowalut w Szczecinie
Profesjonalny kantor kryptowalut w Szczecinie

Profesjonalny kantor kryptowalut w Szczecinie

Kantor Bitcoin to rzetelny kantor kryptowalut na terenie Szczecina. Jest to miejsce utworzone z myślą o takich osobach, które regularnie lokują kapitał w kryptowaluty i zależy im na tym, by wypłacać nagromadzone bitcoiny w bezpieczny oraz szybki sposób. Następną zaletą takiego punktu jest to, że wszystko można zrobić bez podawania danych osobowych, ponieważ w bitcoin szczecin można zarezerwować spotkanie wcześniej i nie martwić się osobami postronnymi. W punkcie takim prędko można wymienić wirtualną walutę na rzeczywiste zasoby finansowe, jednocześnie mając pewność, że utrzymana będzie prywatność.

Każdy, kto jest zainteresowany szczegółami współpracy, może o wszystkim dowiedzieć się ze strony internetowej albo przedzwonić i dowiedzieć się szczegółów od specjalistów. Wizytę można zamówić dzwoniąc lub wirtualnie. Na witrynie znajduje się specjalny odnośnik za pomocą jakiego można przenieść się do systemu rezerwacji. W kantorze można Bitcoiny jednocześnie sprzedawać, jak i kupować. Systematycznie zaktualizowane są wiadomości na temat tego, ile można otrzymać za jednego Bitcoina a także ile należy za niego płacić.

Aby umówić się w kantorze, trzeba zawsze zapisać się dzwoniąc. Kolejno, już w punkcie można wpłacić albo wypłacić gotówkę w ramach inwestowania w Bitcoina. Do kwoty piętnastu tysięcy euro transakcje w kantorze są anonimowe. Prowizja dla każdej transakcji to 4% od ceny giełdowej. Poniżej pięciu tysięcy złotych obowiązuje dodatkowa opłata, wynosząca sto pięćdziesiąt złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin opublikowane są na witrynie, aczkolwiek na specjalną prośbę zleceniodawców konsultacja może zostać umówiona w dowolnym terminie. Z uwagi na to że kantor znajduje się w centrum Szczecina, nikt nie ma problemu z tym, aby do niego dojechać. Kiedy w takim razie tylko komukolwiek będzie zależało na tym, żeby wpłacić lub wypłacać zyski z inwestycji w kryptowaluty, wystarczy że zgłosi się do kantoru oraz będzie realizować wszystko, na czym będzie mu zależało.

Dodaj komentarz