Home Zdrowie i UrodaRzetelny salon medycyny estetycznej w Sosnowcu
Rzetelny salon medycyny estetycznej w Sosnowcu

Rzetelny salon medycyny estetycznej w Sosnowcu

Efektywne zabiegi kosmetologiczne na twarz i ciało w prestiżowym salonie Instytut Luisa zlokalizowanym w Sosnowcu są powodem tego, że dużo osób kieruje się bezpośrednio w to miejsce. Wszystkie zabiegi zrealizowane są w ramach dziedzin jakimi są: kosmetologia estetyczna, laseroterapia i plazma ARC, kosmetologia, kosmetyka twarzy i ciała, kroplówki, calluspeeling, makijaż permanentny oraz opalanie natryskowe. Wybrane zabiegi opisywane są pod adresem Instytut Luisa salon kosmetyczny i już od pierwszego spotkania można oczekiwać, że będzie się potraktowanym przez doświadczonych specjalistów z jak największą uwagą. Oferta jest wszechstronna, a salon bardzo dobrze uposażony, dlatego można dopasować zabiegi dostosowane do każdego typu skóry.

Na początku odbywa się konsultacja z ekspertem kosmetologii, na bazie jakiej zabiegi są później dopasowane indywidualnie. Zgłaszać się do Instytutu Luisa mogą pacjentki i klienci: ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii, dojrzałą, młodą, naczynkową, tłustą, jak i każdą inną. Zabiegi są zrobione przy zastosowaniu nowoczesnego osprzętu. Z tego powodu nie należy się obawiać jakichkolwiek efektów ubocznych.

Kosmetolodzy z Instytutu Luisa biorą udział w szkoleniach dzięki jakim mogą podwyższać własne kwalifikacje. To umożliwia również proponować szeroki zakres świadczeń, do jakich wykorzystuje się najwyższej jakości sprzętów. Poza zabiegami można w dodatku zaopatrzyć się w naturalne kosmetyki, by pogłębiać pielęgnację w domu. Pomogą w tym: olej arganowy, olej z pestek malin, masło shea, albo olej z awokado. Po skonsultowaniu się z kosmetologiem produkty dobierane są indywidualnie do konkretnego rodzaju skóry. W Instytut Luisa zatrudnieni są nie tylko specjaliści z zakresu kosmetyki, lecz też odnowy biologicznej, czy medycyny estetycznej. Ponadto, do dyspozycji pacjentów pozostają: dermatolog, chirurg oraz lekarz medycyny estetycznej. Wszystkie wizyty przebiegają w przyjemnej atmosferze, co jest znaczące.

Dodaj komentarz