Home UsługiSprawne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium
Sprawne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium

Sprawne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium

Wiss wśród wielu usług oferuje precyzyjne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium. Warto nawiązać współpracę z firmą, telefonując lub przesyłając formularz zgłoszenia za pomocą strony internetowej, gdy to właśnie usługa spawanie aluminium bielsko jest tą, jaką chce się realizować terminowo. Zespawane mogą być konstrukcje nierdzewne i aluminium, czym zajmują się doświadczeni spawacze. Zadania z tego zakresu realizowane są na półautomatach spawalniczych. Realizują je spawacze mający ważne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego.

Zwykle zrobione jest spawanie spoin wzdłużnych na automacie spawalniczym do 10 000 mm. W celu ulepszenia procesu spawania a także zwiększenia seryjności zespawanych detali, Wiss używa robota spawalniczego. Jest on tak wszechstronny, że za jego pośrednictwem można obsłużyć aż trzy stanowiska spawalnicze. Robot posiada innowacyjną konstrukcję, co pozwala mu spawać kratownice o maksymalnych rozmiarach 2900 x 2900 x 1000 mm. Dodatkowo, wykorzystanie specjalnego obrotnika pozwala na spawanie detali o maksymalnej długości 3100 milimetrów w jednym mocowaniu. Zyskuje się wtedy optymalną jakość połączenia oraz obróbki.

Każda realizacja jest wykonywana przy użyciu sporej dokładności. Spawanie jako znaczący etap stapiania może zostać użyte z myślą o późniejszym wykorzystaniu różnych elementów, w dowolnych branżach przemysłowych. Można oczekiwać nie tylko na to, że aluminium będzie odpowiednio zespawane, ale też że będzie bardzo dobrze się prezentować. Spoiwa zostaną zrobione w różnej pozycji oraz będą przyjmowały różne formy. Następnie, można je wykorzystać efektywnie w branży motoryzacyjnej, na rynku automatyzacji, w lotnictwie lub w branży elektronicznej. Wiss gwarantuje, że wykonane zadania będą wykonywane przy niewielkim wpływie temperatur na pospawany przedmiot. Z tego względu nie będzie mowy o żadnych odkształceniach tworzywa. Spawanie we wskazanej firmie jest wykonane wzorcowo.

Dodaj komentarz