Home Rozrywka i HobbySzczegółowo opracowane pakiety usług fotobudki na dowolne imprezy
Szczegółowo opracowane pakiety usług fotobudki na dowolne imprezy

Szczegółowo opracowane pakiety usług fotobudki na dowolne imprezy

Oferta budząca zaciekawienie klientów, którzy chcą korzystać z fotoluster jest przygotowana przez markę Fotobu.pl bardzo starannie. Z tego względu klienci wiedzą, że natychmiastowo mogą zrobić użytek z opcji dzięki jakim ich impreza będzie wyjątkowa, a w dodatku w bardzo dobrej cenie. Klienci mogą wybierać w ramach fotolustro cena 4 zestawy: Max, Premium, Standard a także Basic. Są one szczegółowo zaznaczone razem z zakresem cenowym na witrynie www. Kwota zmienia się razem z tym, czy ktoś chciałby skorzystać z usług dodatkowych.

Dodatkowo, zamawiający mogą decydować się na to, żeby skorzystać ze specjalnego zestawu weselnego. Wówczas otrzymują 10 procent taniej na kompletne zamówienie. Poza tym, że Nowożeńcy oszczędzają pieniądze, to mogą też zaoszczędzić trochę czasu, gdyż nie muszą szukać 3 dostawców, lecz spisują umowę z jednym. Wszechstronne świadczenia zawierają: kamerzystę z ujęciami z drona w cenie, fotografa, fotobudkę albo fotolustro, napis LOVE, a także możliwość korzystania z samodzielnie robionych zaproszeń, indywidualnie zaprojektowanej księgi gości, winietek oraz ozdób.

Państwo Młodzi mocno to cenią, ponieważ rzeczywiście uzyskają harmonijną wizję u jednego usługodawcy. Dodatkowo, sami zadecydują czy na weselu chcieliby skorzystać z klasycznej fotobudki, bądź może z fotolustra, czyli oryginalnego zwierciadła robiącego perfekcyjne zdjęcia. Fotolustro będzie nie tylko idealnym pomysłem na zabawę weselną, lecz też będzie dekoracją wesela. Poza podstawowymi opcjami w ramach fotobudki do wszystkich zestawów można dobierać dodatkowe opcje. Będą to: wcześniejsze ustawienie fotobudki, skorzystanie z dodatkowej godziny frajdy, zrobienie ręcznie zdobionej przez animatorów Księgi Gości oraz wykonanie
wyjątkowego, spersonalizowanego tła dla fotolustra według własnego życzenia. To dowodzi, że firma Fotobu.pl troszczy się o swoich klientów.

Dodaj komentarz