Home Dom i OgródUmeblowanie do łazienki, wykonane na wymiar jak i dostosowane do upodobań zleceniodawcy
Umeblowanie do łazienki, wykonane na wymiar jak i dostosowane do upodobań zleceniodawcy

Umeblowanie do łazienki, wykonane na wymiar jak i dostosowane do upodobań zleceniodawcy

Meble łazienkowe, wykonane na indywidualne zamówienie jak i dostosowane do gustu zleceniodawcy proponuje wywodząca się z Lublina marka Smok. Prezentowane elementy umeblowania wyróżnia najwyższa jakość wykonania, elegancja, a także estetyczny wygląd. Obudowy dostępnych mebli do łazienki zrobione są z płyty meblowej laminowanej, o optymalnej grubości.

Mało tego, na prośbę klientów mogą być wykorzystane z płyty MDF lakierowanej. Wybrane materiały, wybierane do produkcji mebli do łazienki są tworzywami wysokiej wartości użytkowej. Wykorzystywane są niezawodne zawiasy puszkowe wyprodukowane we Włoszech albo w Austrii. Systemy wysuwu szuflad konsumenci dopasowują indywidualnie, by maksymalnie odpowiadały ich przyzwyczajeniom. Na podobnej zasadzie, dobiera się rodzaj blatów oraz pozostałe dodatki do łazienki. Niezbędne detale ustalone są w czasie konsultacji z projektantem. Na stronie http://smok.biz.pl/meble-lazienkowe/ można zobaczyć wybrane realizacje mebli łazienkowych.

Pewne jest, że po wykonaniu mebli przez zakład Smok łazienka stanie się przydomowym spa. Będzie z jednej strony funkcjonalna, a z drugiej – przyczyni się do poczucia jak największego luksusu. Wykonany na indywidualne zamówienie projekt jest znaczący szczególnie wtedy, gdy łazienka ma niestandardowe wymiary. W takiej sytuacji cała przestrzeń zostanie zajęta jak trzeba. Warto także zobaczyć całościową ofertę Smoka, żeby mieć meble na wymiar w pozostałych pomieszczeniach.

Elementy umeblowania każdorazowo dopasowane są do designu i typu wnętrza. Dzięki temu, można oczekiwać jak najlepszych rezultatów. Wieloletnie doświadczenie projektantów umożliwia spełnić oczekiwania klientów. Do wykonywania mebli dopasowane są sprawdzone materiały, zapewniające sprawność działania oraz trwałość. Do tego, wszystko udostępnione jest w atrakcyjnych cenach. Dzięki meblom na indywidualne zamówienie można oczekiwać, że sfera domowa będzie przystosowana do oczekiwań mieszkańców.

Dodaj komentarz