Home UsługiWnioski dzięki jakim można skompletować kompletną dokumentację powiązaną ze sprawami komorniczymi
Wnioski dzięki jakim można skompletować kompletną dokumentację powiązaną ze sprawami komorniczymi

Wnioski dzięki jakim można skompletować kompletną dokumentację powiązaną ze sprawami komorniczymi

Funkcjonowanie komornika sądowego Dariusza Markockiego przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie jest profesjonalna i zalicza się do wysoce skutecznych. Informacje w temacie obszaru działania, adresu, rachunku bankowego oraz godzin otwarcia kancelarii można odnaleźć na stronie online. Wskazany https://komornikmarkocki.pl ma uprawnienia do prowadzenia postępowań egzekucyjnych przeciw dłużnikom z całościowego obszaru właściwości apelacji katowickiej.

Dariusz Markocki zajmuje się prowadzeniem postępowań egzekucyjnych oraz zabezpieczających, mających na celu zrealizowanie tytułów wykonawczych takich jak: egzekucja świadczeń pieniężnych, egzekucja świadczeń niepieniężnych, zabezpieczenie roszczeń, doręczenia na zarządzenie Sądu, protokół stanu faktycznego, nadzór nad licytacją. W nawiązaniu do informatyzacji postępowania egzekucyjnego komornik w Mikołowie każdego dnia posługuje się systemami spersonalizowanymi. Usprawniają one nie tylko pracę kancelarii, ale też ułatwią kontakt z zainteresowanymi.

Dariusz Markocki zgodnie z przepisami z dnia 22 marca 2018 roku o komornikach sądowych uprawniony jest do prowadzenia postępowań egzekucyjnych przeciw dłużnikom z całego obszaru całego województwa śląskiego. Wierzyciel ma prawo wyboru komornika, a wskazany uznawany jest za nad wyraz efektywnego. Odstępstwem w obszarze działalności są sprawy: o egzekucję z nieruchomości, wydania bądź wprowadzenia w posiadanie nieruchomości, opróżnienie pomieszczeń z osób i rzeczy oraz sprawy w jakich przepisy o egzekucji nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Dokładny opis obszaru działania wraz z wskazanymi miastami zamieszczony jest na stronie www. Na witrynie podane są też wiadomości w temacie RODO, a więc polityki ochrony danych osobowych w mikołowskiej kancelarii. Każda osoba, która skorzysta z usług Dariusza Markockiego zaznacza, że wyraźnie minimalizuje się u niej stres w trakcie postępowania egzekucyjnego.

Dodaj komentarz