Home BudownictwoWybrane propozycje Instaglass – designerskie oraz funkcjonalne
Wybrane propozycje Instaglass – designerskie oraz funkcjonalne

Wybrane propozycje Instaglass – designerskie oraz funkcjonalne

Wybrane propozycje od firmy Instaglass są efektywne i praktyczne. Motywują do tego, aby skorzystać z propozycji wskazanego zakładu. Ściany Szklane każdorazowo zrobione są w dostosowaniu do oczekiwań klientów, co również jest nie bez znaczenia. Często zamawiający decydują się na ściany szklane, bo wyglądają one nad wyraz gustownie. Są wykonane ze szkła GSL, co też oddziałuje na ich odporność. Ścianki szklane efektywnie oddzielają od siebie wyznaczone pomieszczenia, zarówno w domach, ale też w obiektach publicznych. Równocześnie, ich wygląd wpływa na zachowanie dużej powierzchni. W Instaglass robione są także parawany szklane, zwykle w oparciu o prywatne parametry.

Wykonane ze szkła parawany sprawdzają się w pokojach kąpielowych lub w łazienkach. Znacznie częściej przegrody stosowane w wannach są w stanie zastąpić kabiny prysznicowe. Ogromną popularnością cieszą się panele szklane, przeznaczone do kuchni. Są one odporne na działanie wody i plamoodporne. Równocześnie, są też nad wyraz solidne. To doskonała alternatywa dla tradycyjnie stosowanych płytek. Ze względu na to, że są one wykonane ze szkła hartowanego, wykazują większą wytrzymałość na zarysowania i na uszkodzenia różnego rodzaju.

Panele kuchenne obrobione są dowolnie wybieranymi wzorami, żeby w pełni dopasowały się do określonego pomieszczenia. Klienci z katalogu wybierają również balustrady szklane, na balkony oraz schodowe. Za każdym razem prezentują się one w taki sposób, jakby szkło było złączone z podstawą. Wykonane są z bezpiecznego laminowanego szkła GSL. Balustrady dostępne są w różnych rozmiarach i grubościach, od dwunastu do 20 mm. Są mocne oraz bezpieczne, ze względu na zastosowanie mocowania punktowego ze stali nierdzewnej. W firmie Instaglass robione jest także specjalne szkło: antywłamaniowe, utrzymujące komfort cieplny, akustyczne, ognioodporne, odporne na działanie promieni słonecznych, nadwymiarowe, GLS, laminowane albo robione przy zastosowaniu metody float.

Dodaj komentarz