Home Zdrowie i UrodaZabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako zagwarantowanie ulepszenia stanu skóry
Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako zagwarantowanie ulepszenia stanu skóry

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako zagwarantowanie ulepszenia stanu skóry

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako zagwarantowanie poprawy stanu skóry przeprowadzany jest w Studio Kosmetyki i Modelowania sylwetki w Kielcach przez doświadczonych kosmetologów. Odbywa się on etapami, co umożliwia w rezultacie na otrzymanie efektu skóry doskonale oczyszczonej, odświeżonej, zdrowej oraz zregenerowanej. Na początku odbywa się neutralizacja wolnych rodników przy wykorzystaniu wody wodorowej. Wolne rodniki po połączeniu z jonami wodoru utworzą wodę i tlen, niezbędne dla skóry. Kolejny etap to eksfoliacja, czyli złuszczanie nieaktywnych elementów naskórka. Usuwane są obumarłe komórki, co pozwala na optymalne wchłanianie w czasie zabiegu oczyszczanie wodorowe twarzy substancji aktywnych.

Kolejnym etapem jest dotlenianie, ułatwiające wprowadzanie antyoksydantów. Jednocześnie stymulowane jest wytworzenie białka występującego w tkance łącznej i kolagenu. Później, przeciwutleniacze są rozprowadzane po miejscach przeznaczonych do wykonania zabiegu. Ochrania to skórę przed następnym wytworzeniem się wolnych rodników a także przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Kolejno przeciwutleniacz jest wprowadzony do przestrzeni międzykomórkowej przy zastosowaniu głowicy emitującej fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Doprowadza to do potrząsania komórek i pojawienia się efektu termicznego. Można też oczekiwać wyciszenia struktur komórkowych, wyluzowania mięśni, rozbudzenia krążenia krwi i limfy. Oddziałuje to na lepszy metabolizm i regenerację komórek. Ostatnim etapem jest zabieg przeciwstarzeniowy, a więc lifting jaki wykorzystuje bipolarną falą radiową. Zastymuluje to tkanki oraz włókna kolagenowe, ulepszając elastyczność skóry i doprowadzając do jej wygładzenia. Zabieg wodorowego oczyszczania skóry porównywalny jest z zabiegami takimi jak: mikrodermabrazja wodna, infuzja, zastosowanie ultradźwięków, bądź zastosowanie prądów o częstotliwości radiowej jednocześnie.

Dodaj komentarz