Home Militaria i SportZnany producent sprzętu treningowego
Znany producent sprzętu treningowego

Znany producent sprzętu treningowego

K – SPORT to renomowany wytwórca osprzętu na treningi. Oferuje funkcjonalne ławki do treningów, do ćwiczeń mięśni. Brzuszki to najważniejsze ćwiczenia, jakie się robi przed bądź w czasie treningów. Dlatego ławki treningowe będą sprawdzały się w tak licznych sytuacjach. Do każdego zestawu można zakupić modlitewnik do ćwiczenia z asekuracją. Ławki regulowane są niezbędne do tego, żeby zrobić całościowy trening z wykorzystaniem siły własnego ciała. Z ich użyciem można zrobić dużo ćwiczeń: na klatkę piersiową, barki, plecy, ramiona albo brzuch.

Kiedy do tego wprawiony kulturysta wykorzystuje gadżety uzupełniające, jakimi są ciężarki albo sztanga to może pochwalić się coraz lepszą kondycją oraz dostrzegalnie polepszyć własne wyniki. Dostępne ławki powstawały w nawiązaniu do wiedzy i doświadczenia trenerów fitness. Dlatego są optymalnie przystosowane do obszaru ćwiczeniowego, wyznaczonego przez trenujących jako uniwersalny. Do wyrobu ławeczek wykorzystano wyłącznie surowce wysokogatunkowe. W dodatku, są to urządzenia designersko zrobione, jakie dopasują się w aranżację każdego klubu.

Naturalnie, bez problemu można z nich też skorzystać w domu. Zastosowana kilkustopniowa regulacja pozwoli dopasować ławeczkę do swojego wzrostu, jak i do rodzaju wykonywanych treningów. Treningi na ławkach K – SPORT można robić tak samo na siedząco, jak i w pozycji leżącej. Jeżeli ktoś zaś chce wykonać trening klatki piersiowej to może wykorzystać bezpieczną pozycję ujemną. Gumowe pokrywki na nóżkach ławki zapobiegają przesuwaniu się przyrządu, a dodatkowo chronią podłogę. Nie ma mowy o jakichkolwiek rysach.

Precyzyjnie zrobione bolce oddziałują również na wytrzymałość przyrządu, w preferowanej przez trenującego pozycji. Specjalnie zaprojektowane wałki, osłonięte gąbką umożliwiają blokować nogi w czasie treningu, w pozycji siedzącej albo leżącej. Jako, że boki ławeczki są zaokrąglone, to nie ma potrzeby się obawiać urazu podczas trenowania. Ławki można wykorzystywać bez problemu w domu lub podczas urlopu, gdyż nieskomplikowana budowa umożliwi je prędko złożyć.

Opinie do artykułu

Dodaj komentarz